Başkanın Mesajı

Başarılı olmanın en önemli kriterlerinden birisi; işini sevmektir. Sevdiği işi yaparken en iyisini yapıyor olmakta başarı yolculuğunda diğer bir önemli kriterdir. Bunlarla birlikte hedef en iyi olmaksa; en fazla emek sarf eden,çalışan bir adım daha önde olur.

Öncelikle şunu söylemeliyım;ben işimi severek yapıyorum,hatta bir adım daha ileri giderek işime aşık bir insanım diyebilirim. İşimi yaparken kendimi çok mutlu hissediyorum.

Mağzamızdan alışveriş yapan herbir müşterimiz ayrı ayrı düşünüldüğünde yaptığı alıveriş karşılıklı  mutlulukların sebebi olmaktadır. Örnek verelim; Sevgilisine TEKTAŞ alıyor,yada kız arkadaşına KOLYE alıyor, Nişanlısına ALYANS alıyor,Annesine KÜPE alıyor vb.  Sonuçta; hediye alan,hediye verilen ve mağza sahibi yani bu konuya muhatap olan herkes mutluluk zincirinin birer halkası olmaktadır.Bir alışverişte tüm tarafların mutlu olduğu başka bir iş yoktur.

MUTLULUK HİSSİ yaratmak,sebep olmak,aracı olmak başlı başına işimi sevmenin sebebidir.Herkesi bu Mutluluk Hissi zincirine dahil olmaya bekliyoruz.    

Saygılarımla 

Cemal ÖZTÜRK